התפגר סופית

אדם שבאמת איבד את זה. כינוי למוצר שלא עובד יותר. לדוגמה: רועי: "שמעי, נתן התפגר סופית" מאיה: "שמע הוא תמיד היה שם. רק האם די גמר אותו". דוגמה 2: "אחי האוזניות לא עובדות יותר. נראה לי התפגרו סופית".

להוריד פאניקה

להירגע, לעשן שאכטה. לדוגמה: "אחי, בוא נשב אצלי נוריד פאניקה".

משה דץ

כינוי ל-MDMA (במקור Methylenedioxymethamphetamine), שידוע גם בתור סם האהבה. סם שמעלה את הסרוטונין, הדופמין והנוראפינפרין בדם, וגורם לתחושת אופוריה. דוגמה: "שמע, התחשגזתי רצח מהמשה דץ שליטל הביאה למסיבה".

דלוק

אדם תחת השפעת סמים הזייתיים. לעתים LSD, לעתים פטריות, לעתים MD (גם קרוי משה דץ). לעתים, כל מה שבא ליד, ופחות פופולארי. דוגמה: "אבירם הדלוק הזה כבר רוקד 14 שעות רצוף בדוף".

חשגז

מבטאים hish-gez (כמובן עם ח' בהתחלה). לפי מילון עברי-עברי, זהו פועל בלי הבנה ברורה. בפועל, משמש לשני דברים בעיקר: סטלת גראס שנכנסה חזק בפועל סביל, ועבור סאחים, מדובר על מילה לא נאותה להגיד שנתת למישהי בראש. דוגמה לדלוקים: "גמרת אותי עם החומר הזה. אני מחושגז אש". דוגמה לסאחים: "תודה על השידוך. חישגזתי אותה".

פלופ

מבוטא Fa-loop. אדם שלקח יותר מידי סמים פסיכודאליים, כנראה בהודו, ומציג התנהגויות מוזרות. אדם משוגע שלא נאחז במציאות, משומש גם כלעג לאנשים ישרים בדעתם. דוגמה: "שמע, רועי חזר מהודו. ראיתי אותו הולך ברגל על כביש מהיר. הבנאדם חזר פלופ". דוגמה בונוס: "אחי למה שתרדוף אחי אופנועים? מה אתה פלופ?".

סאחי בלאטה

אדם ממש סאחי. "שמע הבנאדם נועל סנדלי שורש, שותה קפה נחלה בנחלים, ותמיד לובש חולצות של סוף מסלול" "בואנה הבחור הזה ממש סאחי בלאטה".

שאכטה

כינוי לשאיפה של גראס, לרוב מגולגל בתוך ג׳וינט מעורבב עם טבק.דוגמה: "אחי, אני בעננים. עשיתי שאכטה בבית שימוש".דוגמה: "הבורסה שוב יורדת, אני חייב שאכטה להרגע".

רפואי

בדרך כלל מדובר על גראס רפואי. דוגמה: מקבלים SMS שכותרתו: "40 גרם רפואי 600 ש"ח, 30 גרם חממה 350 ש"ח".

גז מזגנים

תיאור לאדם הפולט שטויות, נוטה לומר דברים תלושים מהמציאות. דוגמה: חבר 1: ״ראית את לברון! ה GOAT האמיתי״חבר 2: ״אחי, אתה על גז מזגנים?״