זין שלי

אני נדהם מהמידע שאתה אומר לי. לדוגמה: "אחי, מסי חתם בפריז סאן ג'רמן ועזב את ברצלונה". "זין שלי"

זין של שחור

כינוי לאיבר מין זכרי ענקי. לדוגמה: נורית: "וואו יוסי, לא ידעתי שיש לך זין של שחור. זה היה קצת יותר מידי".

שובב

חולה מין. דוגמה: "הבנאדם נותן בסתר כל הזמן, שובב רציני. רק שלא יקבל עגבת".

נישקת אותה

כשחבר שואל אותך, אחרי שאתה מספר לו שהיית בדייט, אם 'נישקת אותה', הוא אומר שהוא רוצה להגיע לפואנטה, ומהר. אם הלך, ואם הולך להיות דייט נוסף. דוגמה: "נו, נישקת אותה?".

ג'חנון

כינוי לפין תימני עבה. דוגמה: "לא סתם תימנים ורוסיות מסתדרים טוב. זה הרבה בזכות הג'חנון".

נותן בראש

פירוש 1: מזיין נשים, ולא מתחמש בנשק. פירוש 2: עובד כמו תאילנדי\ניגר, ומספק את הסחורה. דוגמה 1: "לקחתי את האירמה הזאת מהאולפן במשמר השרון, נתתי לה בראש בחדר שלה". דוגמה 2: "השבוע הזה גמר אותי. נתתי בראש כל השבוע, חייב לנוח קצת".

חשגז

מבטאים hish-gez (כמובן עם ח' בהתחלה). לפי מילון עברי-עברי, זהו פועל בלי הבנה ברורה. בפועל, משמש לשני דברים בעיקר: סטלת גראס שנכנסה חזק בפועל סביל, ועבור סאחים, מדובר על מילה לא נאותה להגיד שנתת למישהי בראש. דוגמה לדלוקים: "גמרת אותי עם החומר הזה. אני מחושגז אש". דוגמה לסאחים: "תודה על השידוך. חישגזתי אותה".

גם יפה וגם אופה

בחורה שיש בה הכל. במקור נאמר בסבנטיז בישראל, כשמישהי הייתה גם שווה חרג'וע וגם מכינה אוכל טעים לילדים. דוגמה: "מדהימה הענבל הזאת. גם יפה וגם אופה".

מוכרת מזון

עובדת בשירותי ליווי, זונה. הכינוי לקוח מפרשנות שניתנה לפסוק בו מציגים את רחב הזונה, ומפרשים את זה כ"מוכרת מזון" בספרי תנ"ך לילדים. – "שמע, אני לא רוצה להגיד את זה ליד אמא שלה, אבל שמעתי שהיא פוטרה מהעבודה והפכה למוכרת מזון".

עושה או לא עושה

משחק בעל אופי מיני בו אדם רואה בחורה, בדרך כלל קונפה ברחוב, ושואל את חברו אם הוא היה מקיים או לא מקיים יחסי מין איתה, בהתחשב בהזדמנות. אדם שאומר "לא עושה" אוטומטית נחשב לשקרן. מצד שני, יש מצבים שונים בהם ניתן להגיד "עושה", אך בתנאים מסוימים. לדוגמה: – "יום קשה רוח גב" – אם היה […]