זין של שחור

כינוי לאיבר מין זכרי ענקי. לדוגמה: נורית: "וואו יוסי, לא ידעתי שיש לך זין של שחור. זה היה קצת יותר מידי".

צרפוקאים

אומרים שהם צרפתים, יש להם מבטא צרפתי, אבל בסוף יש להם גנים של קיפוח מספרד של 1492. גם: עוד יהודי מזרחי עם מבטא. דוגמה: "ראית את הצרפוקאי הזה? פאקינג גר ברעננה, כשהיה בצרפת עשה מספיק כסף בשביל לנטוש את הבית ולחיות בצפון תל אביב".

ערס

אדם שמערסל אותך, עפ"י מתן פרץ. דואג לך, שומע שאתה רוצה לדקור מישהו או מישהי, משתמש באינטיליגנציה רגשית גבוהה מהרגיל כדי להוריד אותך מהעניין. בנוסף, לפי הסרטון של תמיר בר, 99% יהיה מזרחי אם לא 100%, אוהב להתלבש עם מותגים, מעשן נרגילות, נוסע ברכבים עם לוגו יוקרתי בתשלומים, לעתים קרובות בעודף משקל, ואוהב לעשות פוזות. […]

ג'חנון

כינוי לפין תימני עבה. דוגמה: "לא סתם תימנים ורוסיות מסתדרים טוב. זה הרבה בזכות הג'חנון".

פרענק

כינוי גנאי לאירופאים, ובארץ למזרחיים. דוגמא : "יחתיכת פרענק".

גרמני

אדם בעל נטייה לדייק, מקובע, קשוח ולא מתפשר. גם נקרא לעתים יקה פוץ.דוגמה: "איזה גרמני יצא מנשה, נתן להולך רגל קנס בגלל שלא הייתה לו תעודה מזהה".

שפת החובות

הכוונה במקור היא ליוונית. המונח גם משמש את מי שמתגזען על יוונים, שהם עצלנים. דוגמה: "הבנק עוד יוריד אותך מנכסיך, ומרוב מכתבים מהוצאה לפועל תתחיל לדבר בשפת החובות".

מחרעמפרג'

נועד לתאר מאכל מזרחי גנרי שמרוב שהבנאדם אשכנזי, הוא לא מכיר מאכלים כאלה, ולכן מתבטא בצורה ספק גזענית. דוגמה: "נו יש לי חברה מרוקאית, כל הזמן טעים לה עם כל המחרעמפרג' שלה".