זין שלי

אני נדהם מהמידע שאתה אומר לי. לדוגמה: "אחי, מסי חתם בפריז סאן ג'רמן ועזב את ברצלונה". "זין שלי"

לוזרפול

כינוי לעג לקבוצת ליברפול. "שמע אחי אנחנו הולכים לקחת את הפרימירליג השנה" "אחי אתה אוהב את לוזרפול. אין מצב בחיים שזה קורה"

משכיב אותו לישון

מונח מעולם הקרבות. חונק אותו עד מצב של חוסר הכרה, או נתן לו מכת נוקאאוט. לדוגמה: "ראית חביב נגד גייג'י? חביב השכיב אותו לישון עם משולש". "שמע אחי, הלכנו למועדון ואריק נכנס לצרות עם המאבטח. אריק התחיל לצעוק עליו אז המאבטח נתן לו אגרוף. השכיב אותו לישון בשנייה".

שק חבטות

אדם שחטף הרבה מאוד מכות, ספיציפית אגרופים, ולא החזיר באותה כמות קרובה למכות שחטף. לפעמים לא החזיר בכלל. לדוגמה: "מייק טייסון היה חיה. כל מי שעלה מולו בקרבות הראשונים הפך לשק החבטות שלו".

ארינאס

איים באמצעות הוצאת חפץ שהוא בהחלט לא היה צריך להוציא במקום שאסור היה לו להוציא אותו, והתחיל להשתעשע בזה, וההשלכות היו כבדות מנשוא. דוגמה: "הבנאדם הגיע אלי, עשה ארינאס, אז דקרתי אותו".

פאס פאס איטס אה קאם

1. כינוי לעג למשפט באנגלית שלא נאמר נכון, או בשגיאות מוחלטות. הגיע מראיון ששחקן הכדורגל שלומי ארבייטמן נתן לתקשורת הבלגית בזמן ששיחק בגנט. אדם א': "How are you?" אדם ב': "עוואר אבא שלך." אדם א': "אני רואה שהאנגלית שלך… פאס פאס איטס אה קאם." 2. ניסיון להסביר בלעג שאי אפשר להגיע להישג מסוים בבת אחת. […]

בובה

יש כמה פירושים. אחרי שהמונח 'בובה' הפך להיות מונח של זקנים שמתאים נשים שנראות טוב, היום 'בובה' הוא קיצור ל'בובה של לילה', תוכנית ההסתלבטות על ספורט. דוגמה: ראיתי בובה אתמול, נגמרתי מצחוק.

טנקינג

מונח מה-NBA לתאר שקבוצה גרועה בכוונה בשביל לקבל בחירה גבוהה בדראפט (כשבוחרים שחקנים צעירים על פי כמה הקבוצה גרועה, במקום לרדת ליגה). כשקבוצות רוצות להתקדם, הן מטנקקות. דוגמה: אוקלהומה סיטי הכניסו לטנקינג כל כך חזק, יש להם איזה 30 בחירות דראפט.

שבר לו את הקרסול

מונח לקוח מכדורסל. כשמישהו הטעה אדם אחר, וגרפ לו ליפול. דוגמה: ג'יימס הארדן עשה קרוס אובר לדוניאל מרשל, שלא יכול לשמור על ארוחת הערב שלו. הוא שבר לו את הקרסול, הבנאדם עף ימינה, לא ראית דברים כאלה.

גם באירופה וגם בספרד

לעג לאדם שאומר שהוא עושה את אותו הדבר. במקור מגיע מדבריו של אלון מזרחי. אדם א': "הלכתי גם לסבא וגם לסבתא שלי". אדם ב': "גם שיחקת גם באירופה וגם בספרד. הם גרים ביחד!".